Új kollégákat keresünk!

SSI SCHÄFER mint munkáltató

Az SSI SCHÄFER vonzó munkáltató: hagyományokkal rendelkező, nemzetközi szereplő

Az intralogisztikai megoldások vezető szolgáltatójaként vállalatunk folyamatosan keresi azokat az elkötelezett dolgozókat, akik velünk együtt szeretnék alakítani az intralogisztika jövőjét. Termékválasztékunk magas dinamikájú raktári és logisztikai rendszereket, a legmodernebb műhelyi, üzemi és irodai berendezéseket, valamint innovatív hulladékkezelő és újrahasznosító termékeket ölel fel.

Az SSI SCHÄFER minden egyes terméke és megoldása mögött sok ember elkötelezettséges és szakértelme rejtőzik. Ezért számunkra rendkívül fontos a dolgozóink elégedettsége, és megbecsüljük az elkötelezettségüket. Az SSI SCHÄFER márka kiváló minőségéről több mint 9500 dolgozó gondoskodik világszerte, több mint 70 telephelyen és 10 gyártóüzemben.

Önéletrajzától és egyéni érdeklődési körétől függően nálunk számos ajtó nyitva áll Ön előtt. Akár fiatal szakember, akár szakmai tapasztalattal rendelkező, akár pályamódosító – nálunk megtalálja a számítását.

Az SSI SCHÄFER az alábbi területeken kínál szakmai lehetőségeket:

  • Értékesítés

  • Adminisztráció

  • Műszaki

  • Gyártás, valamint

  • Informatika

Olyan egyéniségeket keresünk, akiket lenyűgöznek a termékeink, az első naptól kezdve felelősséget vállalnak, és csapatszellemben gondolkodnak.

Az SSI SCHÄFER dolgozójaként izgalmas és biztonságos munkakörnyezetben dolgozhat, és számos képzési, továbbképzési és előrejutási lehetőség várja. A helyi termékfelelősség érdekes és izgalmas munkakörnyezetet teremt a dolgozóink számára bel- és külföldön egyaránt, amit számos szociális juttatás tesz teljessé.

Keressük és támogatjuk a tehetségeket.
Legyen Ön is a csapatunk tagja!
Várjuk jelentkezését!

Itt találja aktuális állásajánlatainkat.

ALAKÍTSA VELÜNK AZ INTRALOGISZTIKA JÖVŐJÉT!

  • Izgalmas feladatok

  • Nemzetközi tevékenységek

  • Rugalmas munkaidő

  • Folyamatos képzések, továbbképzések

  • Versenyképes juttatás

  • Fizetett szabadság és karácsonyi prémium

  • Üzemorvosi szolgálat

  • Otthoni munkavégzés a külszolgálatos munkatársak számára

  • Étkezési hozzájárulás

  • Lakáskeresési támogatás

Az online jelentkezési űrlap helyett e-mailben is elküldheti jelentkezését, méghozzá jelszóval védett ZIP fájl csatolásával. A jelszót kérjük, telefonon közölje velünk.

Megjegyzés: kérjük, hogy a ZIP fájlban csak PDF formátumú dokumentumot küldjön.

Az SSI SCHÄFER sikertörténetei

Karrier

Álláslehetőségek

Az SSI SCHÄFER világszerte

Külföldi álláslehetőségek

Képzés, kutatás, oktatás

Karrier

Oktatás és tanulmányok

ügyfélszolgálat

Kapcsolat

Nincs elérhető elem.

KÉRDÉSE VAGY ÉSZREVÉTELE VAN?