Conveyor technology for totes

Dopravníky a doprava, přepravky pro malé díly

Pro každou aplikaci vhodná dopravní technika

Dopravní technika od společnosti SSI SCHAEFER udržuje zboží v pohybu a při opakovaných procesech na stále stejných dopravních trasách vytváří základ pro hospodárné procesy. Získejte také pro sebe výhodu z našich odborných znalostí a našeho know-how z velkého počtu mezinárodních projektů při poradenství, projektování a zavádění dopravníkového systému pro vnitropodnikovou dopravu přepravek pro malé díly.


Pro dopravu přepravek, kartonů, přepravních podnosů nebo jiných přepravek pro malé díly vám společnost SSI SCHAEFER dodá všechno od jednoho dodavatele, od přepravek přes řídicí systém až po dopravní techniku. Vysoká kompatibilita všech našich komponent zajistí plynulý průběh procesů v celém systému a tím zajištění vaší investice.


Doprava, třídění, příjem, výdej, ukládání a stohování – úlohy v intralogistice jsou značně různorodé a my pro ně máme ve stejném rozsahu připravené spektrum komponent a řešení pro vnitropodnikovou dopravu přepravek pro malé díly. S našimi různými dopravními prvky máme pro každou aplikaci správnou dopravní techniku:
Rozhodující orientační veličiny pro optimální uspořádání řešení dopravní techniky jsou skupiny položek zboží, požadovaná kapacita a požadovaný typ přepravky. Představují předpoklad jak pro dynamické skladové systémy, tak pro potřebnou dopravní techniku.


Ergonomická koncepce ergnomics@work!®
Všude tam, kde lidé bezprostředně spolupracují s našimi dopravníkovými systémy, klademe velký důraz na ergonomická řešení. Naše ergonomická koncepce ergnomics@work! ® se například společně s dopravní technikou se sníženou hranicí hluku postará o optimální interakci s lidmi a o zvýšení produktivity.


Komplexní know-how
Od ostatních dodavatelů se lišíme tím, že komponenty dopravní techniky sami vyrábíme. Za uplynulá desetiletí jsme vypracovali jedinečné portfolio referencí a expertních znalostí, z kterých získávají prospěch naši zákazníci po celém světě.

Conveyor technology

Dopravníková technika pro přepravky

Conveyor technology for totes

Dopravníkové systémy pro kartony a přepravky

Žádné prvky nejsou k dispozici.

Jak Vám můžeme pomoci?