Euro size containers made of plastic from SSI SCHAEFER

Konveijeri maziem kravas nesējiem

Pareizā konveijeru sistēma ikvienam gadījumam 

SSI SCHÄFER konveijeru sistēmas preces plūstoši virza uz priekšu, tādējādi nodrošinot ekonomiski pamatotus procesus, kas ietver atkārtotas procedūras un konsekventus transportēšanas maršrutus. Iegūstiet priekšrocības, ko sniedz SSI SCHÄFER risinājumi mazu kravas nesēju pārvadāšanai jūsu uzņēmumā. Tie ir izstrādāti, izmantojot vairākos starptautiskos projektos gūtu kompetenci un pieredzi.

SSI SCHÄFER piedāvā jums visaptverošu, “vienas pieturas” risinājumu konteineru, kastu vai preču paliktņu transportēšanai, sākot no kravas nesējiem līdz vadības un konveijeru sistēmām. Visas komponentes ir savstarpēji salāgojamas, kas nodrošina visas sistēmas nevainojamu funkcionalitāti un  garantē ieguldījumu drošību.

SSI SCHÄFER komponenšu un risinājumu klāsts mazu kravas nesēju pārvietošanai uzņēmuma iekšienē ir tikpat daudzveidīgs kā paši intraloģistikas uzdevumi, kas ietver transportēšanu un šķirošanu, apvienošanu un novirzīšanu, īslaicīgu un ilgtermiņa uzglabāšanu. Šis daudzveidīgais konveijera elementu klāsts nodrošina pareizo konveijeru sistēmu ikvienam pielietojuma veidam:

 

Galvenie faktori optimālu konveijeru sistēmu risinājumu izstrādē ir preču grupas, caurlaidspēja un vēlamais kravas nesējs. Tie nosaka vajadzības un izvēles parametrus gan attiecībā uz uzglabāšanas, gan konveijeru sistēmām.

Koncepcija ergonomics@work!®

Domājot par cilvēku tiešu saskarsmi ar mūsu konveijeru sistēmām, mēs piešķiram lielu nozīmi ergonomijas aspektam. SSI SCHÄFER ergonomics@work!® koncepcija ietver troksni absorbējošu konveijeru tehnoloģiju, lai nodrošinātu optimālu mijiedarbību ar cilvēku. Šī pieeja uzlabo produktivitāti.

Comprehensive expertise

We differ from other providers because we manufacture and produce conveyor technology components in-house. Over the course of many decades we have developed a unique reference portfolio and expertise which our customers worldwide now benefit from.

PAREIZĀ KONVEIJERU SISTĒMA IKVIENAM GADĪJUMAM

FT+ ir pasaulē lielākā modulārā vieglo konveijeru sistēma, ko veido tikai modulāri un modernizējami elementi. Šī sistēma tika izstrādāta, ievērojot visstingrākos ekonomiskos kritērijus. Attiecībā uz pielāgojamo caurlaidības vadību, augsto izturību, veiktspēju, samazinātu detaļu daudzveidību un modulāro konstrukciju, netika pieļauti nekādi kompromisi. Sistēmai nav praktiski nekādu ierobežojumu, un to var izmantot noliktavu automatizācijai, ražošanai (savienojot darba stacijas un noliktavas) un iekārtu integrācijai. 

  • Pilnvērtīgi risinājumi no viena piegādātāja

  • Modulāra un paplašināma vieglo konveijeru tehnoloģija 

  • Konsekventi augsta produktivitāte, pateicoties uzticamām komponentēm

  • Modernākās tehnoloģijas nodrošina augstu efektivitāti un caurlaidspēju

  • Modulārā vieglo konveijeru sistēma FT+: caurlaidspēja līdz 6000 vienībām/h, pielāgojama vadība, zemas ekspluatācijas izmaksas, viegla apkope, modulārās konstrukcijas konveijeru sistēmas svars līdz 50 kg 

  • Ergonomiska optimizācija, pateicoties mūsu ergonomics@work!® 

  • Dziļās sasaldēšanas konveijeru tehnoloģija: piemērota lietošanai vidē ar temperatūru līdz -30 °C

Conveyor technology

Konveijeri preču iepakojumiem

Euro size containers made of plastic from SSI SCHAEFER

Konveijeri kastēm un konteineriem

Nav atrasti atbilstoši ieraksti.

LEJUPIELĀDES

Smart Conveyors.pdf

Brošūra angļu valodā

1.2 MB
Kā varam jums palīdzēt?