Pick to Tote

Pick to Tote

Stanowiska pracy Pick to Tote w modelu „towar do człowieka”: ergonomiczne stanowiska robocze zapewniające wysoką wydajność kompletacji

Szybko, ergonomicznie i bezpiecznie dla produktu: nasze stanowiska pracy Pick to Tote w modelu „towar do człowieka” umożliwiają szybką kompletację produktów wolno rotujących. Wydajność kompletacji może osiągnąć nawet 1000 pobrań na godzinę, co pozwala na optymalne zorganizowanie przepływów materiałowych. Stanowiska Pick to Tote pozwalają kompletować zamówienia bezpośrednio do pojemników i kartonów poszczególnych zamówień.

Wydajna kompletacja w modelu „towar do człowieka”

Ergonomiczne stanowisko pracy Pick to Tote firmy SSI SCHÄFER zostało zaprojektowane specjalnie pod kątem wydajnego komisjonowania w modelu „towar do człowieka”. Można je połączyć bezpośrednio z automatycznym systemem magazynowym.

Zrozumiałe instrukcje dla operatora oraz kontrola wrzucania produktu do docelowych przegródek za pomocą fotokomórek zapewniają najwyższą jakość kompletacji zamówień. Opcjonalnie dostępne są aplikacje do skutecznego zwiększania gęstości składowania towarów oraz inwentaryzacji.

Większa produktywność dzięki koncepcji [email protected]!® 

Kolejną cechą charakterystyczną naszego stanowiska pracy Pick to Tote jest wykorzystanie koncepcji ergonomicznej [email protected]!®. Efektem zastosowania tej koncepcji jest na przykład przemyślany, zmniejszający obciążenia pracownika podczas pobrania, ruch wyłącznie z góry na dół. Wykończenie powierzchni przyjemnym w dotyku drewnem ukrywa zimny metal, zwiększając w ten sposób komfort i wydajność pracy operatora.

WYDAJNA KOMPLETACJA W MODELU „TOWAR DO CZŁOWIEKA”

  • Zgodność z modelem „towar do człowieka”

  • Najwyższa jakość kompletacji zamówień, liczba błędów zredukowana praktycznie do zera

  • Dziesięciokrotny wzrost wydajności pracy w porównaniu z typowymi metodami kompletacji

  • Wydajność kompletacji do 1000 pobrań na godzinę

  • Maksymalna ochrona produktów

  • Fotokomórki zapobiegają wkładaniu produktów w nieodpowiednie przegródki

  • Kompletacja bezpośrednio do pojemnika danego zamówienia

  • Optymalizacja stanowiska pracy pod kątem ergonomii

POBIERANIE

Brochure Pick to tote compact

Brochure Pick to tote compact

624.9 KB
Jak mogę Ci pomóc?