SSI SCHAEFER BALTIJĀ

SSI SCHÄFER ir pasaules līderis noliktavu aprīkojuma izstrādē, ražošanā un piegādē. Mēs piedāvājam pilnu risinājumu un pakalpojumu klāstu, sākot no manuālām, daļēji un pilnībā automatizētām uzglabāšanas un apstrādes sistēmām līdz noliktavas vadības programmatūrai.

SSI SCHÄFER uzņēmumu grupa, dibināta pirms vairāk nekā 80 gadiem, šodien ir pārstāvēta 6 kontinentos, 70 valstīs un nodarbina vairāk kā 10 500 darbinieku visā pasaulē. Mēs ik dienas strādājam, lai radītu inovatīvus risinājumus saviem klientiem dažadās nozarēs, tādējādi veidojot intraloģistikas nākotni.


Kompānijas SSI SCHÄFER pārstāvniecība Baltijas valstīs atrodas Rīgā, Latvijā.

iStock-1017718642.tif

Blog

Kā prognozēt nozares nākotni? Piedāvājam mūsu ekspertu rakstus par efektīviem noliktavu pārvaldes risinājumiem un tendencēm loģistikā.

LASĪT VAIRĀK
SAZINIETIES AR MUMS

Karjera

Kā viens no pasaulē vadošajiem intraloģistikas risinājumu piegādātājiem SSI SCHÄFER vienmēr meklē lojālus un apņēmīgus darbiniekus...

LASĪT VAIRĀK
Snickers Production Latvia_pic

SNICKERS PRODUCTION LATVIA IZVĒLAS SSI LOGIMAT

SSI SCHAEFER oficiālā pārstāvniecība Baltijā nodrošina Snickers Production Latvia, kas ir Hultafors grupas uzņēmums, jau ar otro vertikālo liftu SSI Logimat - dinamisku risinājumu sīkpreču uzglabāšanai un pasūtījumu komplektēšanai.

LASĪT VAIRĀK
Tallink.jpg

Galamērķis: e-komercija. Tallink paplašina preču komplektēšanas risinājumus.

Tallink pēta jaunas iespējas un paplašina preču komplektēšanas risinājumus savā noliktavā.

2021.gada jūnijā starp Tallink un SSI Schaefer tika parakstīts līgums par septiņu vertikālo liftu SSI LOGIMAT® uzstādīšanu.
Tallink ir vadošais mini kruīzu un pasažieru pārvadājumu pakalpojumu sniedzējs Baltijas jūras reģionā, un tā galvenā mītne atrodas Tallinā, Igaunijā.

LASĪT VAIRĀK
A.Griciaus Transport company pic

SADARBĪBA STARP A. GRICIAUS AUTOTRANSPORTO ĮMONĖ UN SSI SCHAEFER LIETUVĀ

SSI SCHAEFER oficiālā pārstāvniecība Baltijā nodrošināja vairāku līmeņu plauktu sistēmas izbūvi uzņēmumā A. Griciaus autotransporto įmonė Klaipēdā, Lietuvā.
SSI Schaefer oficiālā pārstāvniecība Baltijā šī gada pavasarī vienojās ar A. GRICIAUS AUTOTRANSPORTO ĮMONĖ par vairāku līmeņu olauktu sistēmas izbūvi. Projekta mērķis uzlabot noliktavas kapacitāti un efektīvāk izmantot pieejamo noliktavas platību. Projekta realizācijai tika piedāvāti R3000 modulārie plaukti + mezanīns, un to uzstādīšana. SSI SCHAEFER statiskie plaukti atbilst prasībām, lai efektīvi uzglabātu kastes un konteinerus. To priekšrocības ir vienkārša un ātra montāža, paplašināšanas iespējas, kā arī visaptverošas ekspertu konsultācijas un atbalsts gan uzstādīšanas, gan pēcservisa laikā. Vietas un laika ietaupījums ir galvenie efektīvas uzglabāšanas kritēriji. Gan viena līmeņa, gan daudzlīmeņu objektos SSI SCHAEFER piedāvā augstvērtīgas, ērti pielāgojamas statisko plauktu sistēmas, kas garantē augstākās kvalitātes risinājumus dažādiem pielietojumiem. Statisko plauktu izvietojumu var regulēt ar soli 53 mm, tādējādi uzlabojot ergonomiku.


Uzņēmums Gricius Logistics Transport Company ir dibināta 1991.gaā un ir viena no lielākajām transporta kompānijām ne tikai Lietuvā, bet arī Austrumeiropā. Uzņēmums nodarbojas ar starptautisku kravu pārvadāšanu. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 700 darbinieku, un tās autoparkā ir vairāk nekā 1000 kravas automašīnas ar puspiekabēm

LASĪT VAIRĀK
dsv_canada_ssi carrier.tif

STARPTAUTISKĀ PIEGĀDES UN LOĢISTIKAS ĶĒDE DSV IZVĒLAS SSI CARRIER

Kompakts modulārs kabatu konveijers izmantošanai e-komercijā
Izmaiņas patērētāju un pirkšanas paradumos daudziem uzņēmumiem rada lielus izaicinājumus. Klienti sagaida nepārtrauktu produktu pieejamību un ātru piegādi līdz viņu namdurvīm. Uzņēmumam tas rada nepārtrauktu spiedienu, mēģinot arvien efektīvāk izpildīt pieaugošās klientu prasības. Pieaug nepieciešamība pēc automatizācijas ar uzticamām tehnoloģiskām un digitālām sistēmām, kas spētu nodrošināt ātru pasūtījumu apstrādi, saglabājot nemainīgi augstu pakalpojumu līmeni. Mūsdienu loģistikas sistēmas, piemēram, SSI SCHAEFER kabatu konveijers SSI Carrier, spēj pilnībā izpildīt šāda veida prasības. Pateicoties šai virszemes konveijera sistēmai, starptautiski atpazīstamajam piegādes un loģistikas ķēdes uzņēmumam DSV ir pietiekami daudz iespēju, lai tiktu galā ar klientu nepārtraukti pieaugošo e -komercijas pasūtījumu pieaugumu un milzīgajiem sezonālajiem pasūtījumu pīķiem, vienlaikus rīkojoties ar preču atlases procesu ļoti saudzīgi.

LASĪT VAIRĀK
Gartner News.png

SSI SCHAEFER Software WAMAS® listed in the 2021 Gartner Magic Quadrant for WMS

The renowned US research and advisory company Gartner, Inc., lists SSI SCHAEFER with its software WAMAS® in the "Magic Quadrant for Warehouse Management Systems".

LASĪT VAIRĀK
SSI SCHÄFER und SWAN.png

SSI SCHAEFER un SWAN apvieno SAP zināšanas.

SSI SCHAEFER becomes majority shareholder of SWAN: Partnership to strengthen SAP competencies while maintaining an independent presence in the market.

LASĪT VAIRĀK
PR Ponsse Pic

Uzņēmums Ponsse veic ieguldījumus savas noliktavas nākotnes risinājumos

Ieviešot inteliģentās automatizācijas koncepciju ražošanas piegādes intraloģistikai, uzņēmums SSI Schaefer ir radījis pamatu produkcijas izlaides pieaugumam par 50% viena no pasaules vadošajiem mežizstrādes mašīnu ražotājiem, Ponsse, montāžas rūpnīcā.

LASĪT VAIRĀK
Fresh Servant_pic1

Jūsu iecienītakajiem salātiem no Fresh Servant jaunas viedās mājas.

Fresh Servant, Somijas vadošais gatavo salātu ražotājs ir vienojies ar SSI Schaefer par jauna loģistikas centra būvniecību paredzētajam izplatīšanas kompleksam Edsevo, Somijā.

LASĪT VAIRĀK
Mathems_picture

SSI Schäfer nodrošina Mathem jaunā loģistikas centra automatizāciju Larsbodā.

SSI Schäfer nodrošina Mathem jaunā loģistikas centra automatizāciju Larsbodā, netālu no Stokholmas.
Mathem pēdējā laika straujā izaugsme iet kopsolī ar vispārējo pārtikas mazumtirdzniecības e-komercijas nozares izaugsmi Ziemeļvalstīs. Jaunā loģistikas centra izveide Larsbodā spēlē svarīgu lomu kompānijas paplašināšanās plānos. Tikpat svarīgs aspekts ir īpaši izstrādātais SSI Schäfer automatizācijas risinājums Mathem loģistikas centram.

LASĪT VAIRĀK
Autobrava Motors Latvia pic

AUTOBRAVA MOTORS UN SSI SCHAEFER VEIKSMĪGĀ SADARBĪBA LATVIJĀ

SSI SCHAEFER oficiālā pārstāvniecība Baltijā nodrošina jaunajā Autobrava Motors auto salona, Krasta ielā 42, Rīgā R3000 moduļveida plauktu sistēmu ar mezonīnu uzstādīšanu. Projekta realizācija bija jāveic ierobežotā laika periodā, kas tika veiksmīgi realizēts uz abpusēji efektīvas sadarbības pamatiem.

LASĪT VAIRĀK
Sievi PR pic

Sievi investē SSI Schaefer automatizācijas risinājumā

Ziemeļeiropas vadošais darba apavu ražotājs Sievi investē SSI Schaefer automatizācijas risinājumā, lai izmantotu nozares izaugsmes sniegtās iespējas.

Sievi 2021. gadā noslēdza līgumu SSI Schaefer par uzņēmuma noliktavas, kas atrodas Sievi, Somijā, paplašināšanu. Sievi ir apavu ražotājs, kas piegādā savu produkciju vietējam tirgum un eksportē to uz vairāk nekā 40 valstīm visā pasaulē.

LASĪT VAIRĀK
cundc_krug_339_agv_mesh_up.tif

Dalība Vācijas Inženieru Federācijas (VDMA) izstādē ar AGV

Izstāde norisināsies Dortmundē no 25.-26. martam kopsolī ar pārējām plānotajām aktivitātēm IFOY (Intralogistics and Forklift Truck of the Year) Test Camps ietvaros. Projektu komanda, kura sastāv no nozares speciālistiem un ražotājiem, kas ir saistīti ar AGV iekārtu ražošanu, prezentēs tā jauno interfeisa versiju VDA5050, kas ļauj automātiski vadāmām transportēšanas sistēmām pārvietoties, izmantojot dažādus navigācijas režīmus, vienlaikus sazinoties ar augstākas vadības sistēmu kopējā datu valodā. SSI SCHAEFER piedalās VDA 5050 projektā un ir specifiskās projektu komandas biedrs. Pirmajā sadarbības izmēģinājuma “AGV Mesh-Up” testā SSI SCHAEFER tiek pārstāvēts, izmantojot automātiski vadāmo transportēšanas līdzekli (AGV) WEASEL®, kas demonstrē augsta līmeņa inovāciju un programmatūras zināšanu versiju.

LASĪT VAIRĀK
50CL_reboost_video_thumbnail.jpg

SSI SCHAEFER atbalsta un pievienojas ANO klimata iniciatīvai

SSI Schaefer atbalsta ANO klimata mērķus (Apvienoto Nāciju Organizācijas ilgtspējīgas attīstības mērķi jeb UNSDG)

LASĪT VAIRĀK
Orca_Taguig.jpg

Filipīnās atklāj unikālu aukstuma ķēdes iekārtu ORCA

Pasaulē vadošais modulāro noliktavu un loģistikas risinājumu piegādātājs SSI SCHÄFER sadarbībā ar Filipīnas vadošo aukstuma ķēžu risinājumu nodrošinātāju ORCA paziņoja, ka 2020. gada februārī tiks atvērta valstī pirmā pasaules klases aukstuma ķēdes uzglabāšanas sistēma. ORCA Taguig objekts, kas atrodas Manilas industriālās zonas sirdī, valstiskā līmenī ievērojami palielina loģistikas spējas un sagatavotību neparedzētiem gadījumiem.

LASĪT VAIRĀK
lyko_3d_2020_extenstion.jpg

Lyko Grupa AB dubulto automatizācijas jaudu

Lyko Group AB, Nordic region's leading player in beauty and hair care based in Sweden, once again relies on the expertise of SSI SCHAEFER. The company is investing in an expansion of the previously developed automated warehouse solution.

LASĪT VAIRĀK
Dahl_automated_warehouse_pic

DAHL automatizē noliktavu īpašu mērogu preču uzglabāšanai

Dahl, ir viens no vadošajiem vairumtirgotājiem un tirdzniecības uzņēmumiem Zviedrijā, kas specializējies santehnikas, cauruļu, zemes darbu, dzesēšanas, īpašumu un instrumentu pārdošanā. SSI Schaefer ir izvēlēts kā galvenais piegādātājs jaunās centrālās noliktavas aprīkošanai, kas nodrošinās preces Zviedrijas tirgum.

LASĪT VAIRĀK
Apotea PR 2020 Image

Zviedrijas kompānija APOTEA paplašina, automatizē noliktavu kopā ar SSI SCHÄFER.

Apotea ir viena no Eiropas vadošajām tiešsaistes aptieku ķēdēm Zviedrijā, kas nodrošina aptuveni ap 700,000 piegādēm mēnesī ar bezrecepšu un recepšu medikamentiem. Tieši pēdējo gadu laikā Apotea ir fokusējusies un izveidojusi ilgtspējīgu, dabai draudzīgu noliktavas kompleksu un ieviesusi automatizēto sistēmas risinājumu no SSI SCHÄFER piedāvājuma klāsta, lai veiksmīgi nodrošinātu pieaugošo pieprasījumu klāstu. 2020.gadā, Apotea ir nolēmusi turpināt uzlabot noliktavas kapacitātes risinājumus, pamatojoties uz nemainīgo pasūtījuma klāstu pieauguma tendenci.

LASĪT VAIRĀK
Lyko PR 2020 (3)

Lyko Group AB doubles its automation

Lyko, Nordic region's leading player in beauty and hair care based in Sweden, once again relies on the expertise of SSI Schaefer in providing the expansion of the previously developed automated warehouse solution.

LASĪT VAIRĀK
Coop (1)

Coop būves vienu no lielākajiem automatizētiem distribūcijas centriem pasaulē

Kā viens no vadošajiem pārtikas mazumtirgotājiem Zviedrijā, Coop ir izvēlējies tieši SSI Schaefer par sava jaunā 77 tūkst. kvadrātmetru lielā distribūcijas centra iekšējās loģistikas ģenerāluzņēmēju, kas atradīsies Zviedrijas pilsētā Eskilstūnā. Tā nodrošinot modernu, energoefektīvu un pilnībā automatizētu loģistikas risinājuma ieviešanu.

Atrodoties ģeogrāfiski stratēģiskā vietā – Zviedrijas centrālajā daļā, jaunais distribūcijas centrs nodrošinās preču piegādi uz vairāk nekā 800 Coop tīkla veikaliem visa valstī. Lielāko preču plūsmas apjomu apstrādās divas pilnībā automatizētas robotizētās iepakojumu komplektēšanas sistēmas dažādās temperatūrās glabātiem produktiem. Rezultāts ir ilgtspējīga un ļoti efektīva noliktava, kas spēj piegādāt vairāk nekā 600 tūkst. preču vienību dienā.

LASĪT VAIRĀK
Vertical Lift Module LogiMat®

Koenig & Bauer pasūta SSI LOGIMAT® vertikālos liftus no SSI SCHÄFER

Koenig & Bauer (AT) GmbH sper soli tālāk automatizācijas virzienā kopā ar SSI SCHÄFER un modernizē objektu Maria Enzersdorf. Tipogrāfijas uzņēmums vienojās par pasūtījumu ar SSI SCHÄFER piegādāt un uzstādīt daļēji automatizētu risinājumu ar 13 SSI LOGIMAT vertikālo liftu moduļiem, kas paredzēti sīkpreču vertikālai uzglabāšanai un efektīvai preču komplektēšanai.

LASĪT VAIRĀK
la_costena_3d-depiction.tif

SSI SCHÄFER un La Costeña® lauž loģistikas paradigmas

Lai laustu loģistikas paradigmas un pārveidotu esošo piegādes ķēdi, La Costeña, viens no lielākajiem konservu ražotājiem Meksikā, strādāja kopā ar SSI SCHÄFER, lai radītu vērienīgu loģistikas risinājumu, kura mērķis ir palielināt noliktavu ietilpību, atlases efektivitāti un nodrošināt gatavās produkcijas piegādes.

LASĪT VAIRĀK
3D_Depiction_EDEKA_Gochsheim.jpg

EDEKA Grupa Nordbayern-Sachsen-Thüringen veic pasūtījumu SSI SCHÄFER

The EDEKA Group Nordbayern-Sachsen-Thüringen expands and automates their regional warehouse in Gochsheim, Germany with SSI SCHAEFER.

LASĪT VAIRĀK
aerial_view_galexis_ag.jpg

Galexis intraloģistikas paplašināšana ar SSI SCHÄFER kā ilgtermiņa partneri

Vadošais vairumtirgotājs un pakalpojumu sniedzējs Galexis AG nodrošina savlaicīgu un pastāvīgu zāļu piegādi visiem partneriem Šveices veselības nozarē. Kvalitatīva, mūsdienīga intraloģistika garantē augstu klientu apmierinātību un veiksmīgu klātbūtni tirgū. Lai sagatavotos nākotnes prasībām, izplatīšanas centrs Lozannā-Eklensā ir piedzīvojis visaptverošu paplašināšanu. Izplatīšanas centrs Nīderbipā jau iepriekš ticis paplašināts.

LASĪT VAIRĀK
cundc_krug_111.jpg

C+C Krug: Ceļš uz automatizāciju

Plastmasas galvanizācijas eksperts C+C Krug GmbH kopā ar SSI SCHÄFER uzsāka ceļu uz procesu daļēju automatizāciju. Efektīvus procesus starp noliktavu un ražošanu tagad nodrošina trīs SSI LOGIMAT® vertikālie lifti, divas automātiski vadāmas transportēšanas ierīces, WEASEL® un neliela kastu konveijeru sistēma. Šis noliktavas aprīkojums konstruēts, paredzot iespējamus paplašinājumus nākotnē.

LASĪT VAIRĀK

SHOP APOTHEKE EUROPE pasūtījums SSI SCHÄFER ar automatizācijas risinājumu

SHOP APOTHEKE EUROPE, viena no kontinentālās Eiropas vadošajām tiešsaistes aptieku ķēdēm, veica pasūtījumu SSI SCHÄFER, lai aprīkotu jauno loģistikas centru Sevenumā, Nīderlandē. Augsti automatizētais risinājums palielinās iespējamo piegāžu apjomu līdz vairāk nekā 35 miljoniem paku gadā un ir paredzēts ar nulles kļūdu toleranci un darbības nodrošināšanai 24/7. Investīcijas ir vidēja divciparu miljonu apjomā.

LASĪT VAIRĀK
harald_rackel.jpg

Harald Rackel iecelts par SSI SCHÄFER Grupas administratīvo direktoru

Līdz ar Rackel apstiprināšanu amatā, SSI SCHÄFER Grupas augstākās vadības komanda ir nokomplektēta

SSI SCHÄFER Grupas konsultatīvā padome ir iecēlusi Harald Rackel par SSI SCHÄFER Grupas administratīvo direktoru. Darbu amatā Rackel kungs uzsāks 2020. gada 1. oktobrī.

LASĪT VAIRĀK
Future city

Aktuālie pasākumi saistībā ar jauno koronavīrusu

Jaunā koronavīrusa straujās izplatības dēļ ir radusies grūti novērtējama situācija. Tomēr mēs varam kontrolēt to, kā mēs reaģējam uz to. Pēdējo nedēļu laikā mēs ik dienas uzturam ciešu kontaktu ar iekšējiem un ārējiem avotiem, lai precīzi novērtētu esošo situāciju un tās radītās sekas attiecībā pret mūsu darbiniekiem, klientiem un mūsu uzņēmumu kopumā. Balstoties uz augstāk minēto, esam noteikuši šādas vadlīnijas:

LASĪT VAIRĀK
Logimat20_5_360 Grad_2-360 Rundum_ (21).jpg

SSI SCHÄFER atklāj virtuālu izstādes LogiMAT 2020 stendu

SSI SCHÄFER atklāj virtuālu izstādes stendu, piedāvājot mūsu klientiem un interesentiem ieskatu programmatūru tehnoloģijās un aprīkojuma risinājumos digitālā formātā. Neskatoties uz to, ka LogiMAT izstāde tika atcelta, SSI SCHÄFER vēlas izcelt produktus un risinājumus, kas izstrādāti, demonstrējot produktu un pakalpojumu inovācijas. Mūsu ekspertu komanda prezentē nozīmīgākās tehnoloģijas un piedāvā personisku dialogu ar mūsu speciālistiem. Daļa no šīs virtuālās pieredzes ir individuālas konsultācijas un jaunākā informācija, - tāpat kā tas bija paredzēts izstādē klātienē. Apmeklējiet mūs vietnē ​​​​​​​ www.virtual.ssi-schaefer.com/en/start

LASĪT VAIRĀK
ssi_schaefer_logimat_2020_header.jpg

Raizes par darbinieku drošību mudina SSI SCHÄFER atcelt dalību izstādē LogiMAT

Ņemot vērā straujo COVID-19 (koronavīrusa) izplatību, SSI SCHÄFER grupa atceļ klātienes dalību intraloģistikas izstādē LogiMAT. Darbinieku un klientu veselība mums ir daudz svarīgāka. Tā vietā SSI SCHÄFER pasākumā piedalīsies, klientiem un ieinteresētajiem izstādes apmeklētājiem piedāvājot virtuālu stendu. Šajā digitālajā prezentācijā tiks tiks atspoguļotas galvenās tehnoloģijas, kā arī iespēja personīgi konsultēties ar ekspertiem.

LASĪT VAIRĀK
News and press

Steffen BERSCH - SSI SCHÄFER Grupas jaunais izpilddirektors

SSI SCHÄFER izpilddirektora amatam piesaista pieredzējušu vadītāju
Amati grupas valdē ir aizpildīti ar augsta līmeņa profesionāļiem.

LASĪT VAIRĀK
Bild_Vertragsverlängerung_SSI Schaefer_BD Rowa.jpg

Pārbaudīta partnerība: SSI SCHÄFER un BD Rowa™ paplašina sadarbību

Viens no pasaulē vadošajiem modulāro noliktavu un loģistikas risinājumu piegādātājiem, SSI SCHÄFER, un BD Rowa, kas piedāvā automātiskās atlases risinājumus un digitālās aplikācijas, turpinās sadarboties. Abas kompānijas vienojušās par līguma pagarinājumu vēl uz pieciem gadiem. Sadarbības mērķis ir sniegt klientiem veselības aprūpes nozarē pilnvērtīgu risinājumu procesu nodrošināšanai nākotnē, piemēram, lai ieviestu e-receptes vai Hub & Spoke modeļus.

LASĪT VAIRĀK
green_logistics.tif

LogiMAT 2020: Ilgtspēja un orientācija uz nākotni

SSI SCHÄFER fokuss izstādē LogiMAT 2020 tiks vērts uz ilgtspējīgiem risinājumiem uz nākotni orientētam un efektīvam piegādes ķēdes procesam.

LASĪT VAIRĀK
misumi_3d_depiction.jpg

SSI SCHAEFER implements a state-of-the-art logistics center for MISUMI

MISUMI, a global manufacturer and leading provider of mechanical components and indirect materials for special machine construction and assembly automation, has commissioned SSI SCHAEFER to implement a new logistics center in Frankfurt/Main. Until the beginning of 2020, the distribution center with a capacity for 450,000 items on more than 10,000 m2 of storage area will be built in several stages. Core elements of the system are an automated shuttle warehouse, a four-storied rack system, ergonomic work stations connected via a conveying system and the logistics software WAMAS®.

LASĪT VAIRĀK
3d_depiction_woolworth_unna_2019.tif

Intralogistics by SSI SCHAEFER supports further growth at Woolworth

Only several kilometers away from the previous location in the eastern Ruhr area in Germany, the ERL Euro Retail Logistics GmbH builds a new central warehouse on behalf of the Woolworth GmbH. SSI SCHAEFER was awarded the contract for the implementation of intralogistics. A balanced mix of manual and automated processes characterizes the solution to be implemented.

LASĪT VAIRĀK
Let's Talk 2018

7 talks on the latest trends

With logistics experts as guests of SSI SCHAEFER

LASĪT VAIRĀK
Slawex Pic

State-of-the-art picking system for pharmaceutical wholesaler

Long-term success in the pharmaceutical sector calls for the highest transparency and consistent documentation. In order to meet these requirements, Pharmaceutical Distribution Company Slawex Sp. z o.o. from Lublin, leading pharmaceutical wholesaler in Poland, commissioned SSI SCHAEFER with the extension and modernization of their distribution center in Klaudyn. Fully automatic picking processes combined with the Schaefer Scan Machine meet pharmaceutical requirements and guidelines.

LASĪT VAIRĀK
Newly automated picking and shipping system for the logistics of BS-Apotheken

Sustainable logistics solution for faster order processing

SSI SCHAEFER implements a highly automated picking and shipping system for SANICARE, one of Germany's largest mail-order pharmacies. The new system handles more than half of the picking processes automatically. With a processing time of 20 minutes per parcel, up to 10,000 shipments leave the logistics center every day.

LASĪT VAIRĀK
3d depiction

State-of-the-art logistics center for pharmaceutical products

Postnord TPL AB, a leading provider of communication and logistics solutions in Scandinavia, and Apotek Hjärtat AB, opted for SSI SCHAEFER to provide the intralogistics for their central pharmaceutical logistics center in Norrköping, Sweden. The project includes material flow planning and a logistics concept, as well as equipping different warehouse areas with state-of-the-art automated systems, corresponding picking strategies and comprehensive software support. The tailor-made solution has also been designed for picking e-commerce orders.

LASĪT VAIRĀK
Graz_CSS_IMG_0194_bearb.jpg

New offices thanks to strong employee growth in Customer Service & Support

Customer Service & Support (CSS) plays a major role within SSI SCHAEFER’s global expansion strategy. With increasing automation and complexity of logistics systems around the world, modern CSS solutions are essential to any business.

LASĪT VAIRĀK
container, conveyor system, conveyor

Intralogistics Solutions from A-Z – All from a Single Source

Galexis AG is a leading pharmaceutical wholesaler serving the Swiss healthcare market. While currently equipped with a high-tech distribution center located in Niederbipp, the leading pharma wholesaler is once again expanding its capabilities due to rapid growth. In order to meet these increasing customer needs, Galexis AG solicited the help of SSI SCHAEFER to further capacities and to gain a competitive market edge.

LASĪT VAIRĀK

SSI SCHAEFER - IMAGE FILM

Kā vadošais noliktavu aprīkojuma pakalpojuma sniedzējs un ilgtermiņa partneris SSI SCHÄFER palīdz jebkura lieluma un sektora klientiem izstrādāt atbilstošāko un uzticamāko risinājumu, kas būtu atbilstošs gan šī brīža, gan nākotnes vajadzībām.

Uzticamība un ilgtermiņa partnerība - tas ir tas, ko SSI SCHÄFER pārstāv!

Vairāk nekā jebkad agrāk paļāvība un uzticamība ir galvenie elementi lēmumu pieņemšanas procesā un partnerībā. SSI SCHÄFER kā ģimenes uzņēmums ir uzticams un uz nākotni vērsts partneris mūsu klientiem - gan maziem, vidējiem uzņēmumiem, gan korporācijām – tā ir daļa no mūsu DNS. Mūsu sauklis #ThinkTomorrow. apvieno inovāciju un ambīciju garu, un mums ir jābūt uzticamam, ilgstošam partnerim mūsu klientiem. Tās ir mūsu pamatvērtības, un tas ir tas, ko pārstāv SSI SCHÄFER.

Lūdzu, uzziniet vairāk jaunajā korporatīvajā video rullītī.

SSI LOGIMAT®

SSI LOGIMAT® vertikālie uzglabāšanas lifti nodrošina risinājumu preču uzglabāšanai un pasūtījumu komplektēšanai vienā sistēmā. Mūsdienīgā uzglabāšanas lifta darbības pamatā ir princips goods-to-person jeb prece pie cilvēka , un tas izvirza jaunus standartus veiktspējas un ergonomiska darba...

LASĪT VAIRĀK
LOGIMAT®_VBH.jpg

Mūsu produkti un risinājumi

Inovatīvu un mērogojamu loģistikas risinājumu izstrāde, ražošana un piegāde.

Case Study KNV

Produkti

Uzglabāšana

Container and Carton Conveyor System

Produkti

Pārvietošana un transportēšana

Manual order picking of barcodes with RFID scanner

Produkti

Pasūtījumu komplektēšana

Material Handling for bins, totes and containers

Produkti

Preču apstrādes sistēmas

Market sector industry - intralogistics / material handling solutions

Tirgus sektori

Rūpniecība

Robot supportet palettizing of trays with food

Tirgus sektori

Pārtikas mazumtirdzniecība

Healthcare & Cosmetics

Tirgus sektori

Farmācija un kosmētika

Industry Solutions for Retail & Wholesale

Tirgus sektori

Mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība

Nav atrasti atbilstoši ieraksti.

KĀ VARAM JUMS PALĪDZĒT?